Od 16 do 23 lipca zawodnicy Akademii Sportu Krzeszów oraz Orła Lubawka brali udział w obozie piłkarskim w Rewalu.
Był to okres szlifowania formy podczas dwóch jednostek treningowych dziennie oraz rozegraniu 8 spotkań sparingowych z rówieśnikami z innych akademii. Zawodnicy oprócz treningów piłkarskich poznali zajęcia z jogi, ćwiczenia z taśmą oporową.
Nie zabrakło również czasu na: wycieczki, lody, gofry, plażowanie i pływanie w morzu, grę w piłkę plażową, skoki na dmuchańcu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze