Wczoraj (wtorek, 24 lipca) odbył się pierwszy objazd trasy IV Bikerajdu Lisich Skałek w Dębrzniku.
Trasę objazdu przygotowali zawodnicy z PoPoLuPo. Pomysłodawcy objazdu poprowadzili 20 chętnych rowerzystów m.in. MTB Lubawka, Cyklo grupy, gości z Wałbrzycha i Wojcieszowa oraz kamiennogórskich rowerzystów.
W sierpniu odbędzie sie jeszcze jeden objazd trasy. Będzie mógł w nim uczestniczyć każdy chętny.
IV Bikerajd Lisich Skałek odbędzie się 2 września w Dębrzniku. Zapisy na wyścig i regulamin już wkrótce.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze