Rok 2022 jest szczególnym dla naszej Gminy. Obchodzimy 730. lecie nadania praw miejskich miastu Lubawka, a jego kulminacyjną częścią będzie Święto Miasta Lubawka, przypadające na 22-25 września.
Nasze obchody podzielone zostały na wydarzenia główne i imprezy towarzyszące. Na scenie pojawią się: Lanberry, Jacek „Mezo” Mejer i Agata Sobocińska. Na gości czekać będzie mnóstwo wyśmienitych atrakcji. Przygotowane zostaną stoiska promujące lokalne produkty, przybędą do nas zespoły ludowe z gminy, powiatu oraz Dolnego Śląska, odbędą się turnieje, spacer historyczny promujący historyczne walory naszego miasta oraz pokaz kulinarny w wykonaniu Masterchefa Mariusza Kisiela, prezentującego wyśmienite dania z naszego pstrąga. Liczne atrakcje dla dzieci uzupełni festiwal kolorów.
W imieniu Burmistrza Miasta Lubawka Ewy Kocemby oraz Radnych Rady Miejskiej w Lubawce serdecznie zapraszamy na wspólne świętowanie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze