Reklama

O zdrowiu

?Nie akceptujmy choroby, akceptujmy drowie i proces powrotu do zdrowia? z takim przesłaniem rozpoczął się w Centrum Kultury cykl spotkań z Urszulą i Zbigniewem Szmidt.

 

Urszula Szmidt prowadzi zajęcia z jogi hormonalnej. Zbigniew Szmidt jest masażystą i naturaterapeutą. Oboje tworzą Akademię Dźwięku i Ciszy Padma. Jak mówi Z. Szmidt jego przygoda z pozytywnym myśleniem zaczęła się 11 lat temu kiedy lekarze wykryli u niego raka. Terapeuta nie zgodził się z wyrokiem i mimo, że specjaliści dawali mu maksymalnie pięć lat życia, dzisiaj cieszy się dobrym zdrowiem. 

Początkowo w Centrum Kultury przeprowadzony miał być wykład. Ostatecznie jedna spotkanie przybrało formę warsztatów. 

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama