?Nie akceptujmy choroby, akceptujmy drowie i proces powrotu do zdrowia? z takim przesłaniem rozpoczął się w Centrum Kultury cykl spotkań z Urszulą i Zbigniewem Szmidt.
Urszula Szmidt prowadzi zajęcia z jogi hormonalnej. Zbigniew Szmidt jest masażystą i naturaterapeutą. Oboje tworzą Akademię Dźwięku i Ciszy Padma. Jak mówi Z. Szmidt jego przygoda z pozytywnym myśleniem zaczęła się 11 lat temu kiedy lekarze wykryli u niego raka. Terapeuta nie zgodził się z wyrokiem i mimo, że specjaliści dawali mu maksymalnie pięć lat życia, dzisiaj cieszy się dobrym zdrowiem.
Początkowo w Centrum Kultury przeprowadzony miał być wykład. Ostatecznie jedna spotkanie przybrało formę warsztatów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze