7 kwietnia 2026 r. w siedzibie Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej odbyło się spotkanie z udziałem Zarządu: Prezesa Arkadiusza Dybca oraz Wiceprezesa Roberta Greba, a także Burmistrza Lubania Grzegorza Wieczorka oraz Prezesa Janusza Głuszka z Lubańskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
Celem spotkania było omówienie możliwości współpracy pomiędzy stronami, ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju oraz funkcjonowania infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie strefy w Lubaniu.
Podczas rozmów szczególny nacisk położono również na zagadnienia związane z planowanymi inwestycjami w Lubań, w tym ścieżki pozyskiwania nowych inwestorów, a także przygotowanie i udostępnianie terenów inwestycyjnych pod przyszłe przedsięwzięcia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze