Reklama

7 kwietnia 2026 r. w siedzibie Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej odbyło się spotkanie z udziałem Zarządu: Prezesa Arkadiusza Dybca oraz Wiceprezesa Roberta Greba, a także Burmistrza Lubania Grzegorza Wieczorka oraz Prezesa Janusza Głuszka z Lubańskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
Celem spotkania było omówienie możliwości współpracy pomiędzy stronami, ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju oraz funkcjonowania infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie strefy w Lubaniu.
Podczas rozmów szczególny nacisk położono również na zagadnienia związane z planowanymi inwestycjami w Lubań, w tym ścieżki pozyskiwania nowych inwestorów, a także przygotowanie i udostępnianie terenów inwestycyjnych pod przyszłe przedsięwzięcia.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama