Dzisiejsza (wtorek, 29 września) XI Sesja Rady Powiatu Kamiennogórskiego została zdominowana przez sprawy oświatowe w powiecie.
Sprawozdania z funkcjonowania swoich placówek przedstawili dyrektorzy: Jacek Bruździak (Zespół Szkół Ogólnokształcących), Mariola Jaciuk (Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących), Wioletta Gogolewska (Zespół Szkół Specjalnych), Barbara Kurczewska (Powiatowe Centrum Edukacji) oraz Katarzyna Bandyk (Międzyszkolny Ośrodek Sportowy).
Cecylia Skulska Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego przedstawiła informacje o stanie zadań oświatowych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze