Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze odwiedzili dzisiaj (piątek, 4 lipca) uczestników półkolonii organizowanej przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kamiennej Górze.
Uczestnicy półkolonii dowiedzieli się od policjantów jak poprawnie, a co najważniejsze jak bezpiecznie jeździć rowerem.
Największym zainteresowaniem wśród dzieci cieszył się motocykl policyjny oraz radiowozy. Chłopcy interesowali się osiągami i możliwościami pojazdów znajdujących się na wyposażeniu kamiennogórskich policjantów.
Wcześniej kolonistów odwiedzili strażacy, którzy pokazali swój samochód oraz zademonstrowali sprzęt.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze