Reklama

O ruchu drogowym

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze odwiedzili dzisiaj (piątek, 4 lipca) uczestników półkolonii organizowanej przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kamiennej Górze.

 

Uczestnicy półkolonii dowiedzieli się od policjantów jak poprawnie, a co najważniejsze jak bezpiecznie jeździć rowerem. 

Największym zainteresowaniem wśród dzieci cieszył się motocykl policyjny oraz radiowozy. Chłopcy interesowali się osiągami i możliwościami pojazdów znajdujących się na wyposażeniu kamiennogórskich policjantów.  

Wcześniej kolonistów odwiedzili strażacy, którzy pokazali swój samochód oraz zademonstrowali sprzęt.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama