Reklama

O przyrodzie z Włochami

Do Kamiennej Góry przyjechała grupa młodzieży z Włoch. Wizyta to część współpracy Zespołu Szkół Ogólnokształcących z placówkami z Norwegii i Włoch.

 

Dwuletni program współpracy dotyczy przyrody trzech regionów Europy. W tej chwili grupa dziesięciorga uczniów z Włoch z dwojgiem nauczycieli przebywa w Kamiennej Górze. Podczas tygodniowej wizyty, wspólnie z uczniami ZSO, grupa miejsca ważne przyrodniczo, wpisane do Natury 2000. Młodzież zwiedzi Karkonoski Park Narodowy wraz z Centrum Edukacji Ekologicznej, we Wrocławiu odwiedzi ogród botaniczny. Wspólnie z kamiennogórzanami realizować będzie również zadania w szkole.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama