Do Kamiennej Góry przyjechała grupa młodzieży z Włoch. Wizyta to część współpracy Zespołu Szkół Ogólnokształcących z placówkami z Norwegii i Włoch.
Dwuletni program współpracy dotyczy przyrody trzech regionów Europy. W tej chwili grupa dziesięciorga uczniów z Włoch z dwojgiem nauczycieli przebywa w Kamiennej Górze. Podczas tygodniowej wizyty, wspólnie z uczniami ZSO, grupa miejsca ważne przyrodniczo, wpisane do Natury 2000. Młodzież zwiedzi Karkonoski Park Narodowy wraz z Centrum Edukacji Ekologicznej, we Wrocławiu odwiedzi ogród botaniczny. Wspólnie z kamiennogórzanami realizować będzie również zadania w szkole.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze