Dzisiaj (piątek, 9 listopada) z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących uczestniczyła w okolicznościowym koncercie.
W szkolnej auli przed rówieśnikami zaprezentowali się muzycy z ZSO. Na kolejnych lekcjach koncertu wysłuchali wszyscy uczniowie.
Po godzinie 11 wszyscy uczniowie spotkali się na placu przed szkołą. Punktualnie o 11.11 odśpiewali cztery zwrotki hymnu. W ten sposób dołączyli do akcji Rekord dla Niepodległej ogłoszonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

#RekordDlaNiepodległej
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze