Święto Niepodległości społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry obchodziła dzisiaj (piątek, 9 listopada) podczas uroczystości na szkolnym boisku.
Najważniejszym elementem programu artystycznego była polonez zatańczony przez uczniów i nauczycieli. Skomplikowany układ z trybun obejrzeli wszyscy uczniowie. Wszyscy mogli się przyłączyć do wspólnego śpiewania patriotycznych pieśni.
Również w poprzednich dniach w szkole odbywały się wydarzenia związane ze świętem. Wczoraj, podczas kiermaszu ciast, zaprezentowane zostały torty, których dekoracje nawiązywały do Święta Niepodległości.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze