Reklama

O Niepodległości w SP1 - galeria zdjęć

Święto Niepodległości społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry obchodziła dzisiaj (piątek, 9 listopada) podczas uroczystości na szkolnym boisku.

 

Najważniejszym elementem programu artystycznego była polonez zatańczony przez uczniów i nauczycieli. Skomplikowany układ z trybun obejrzeli wszyscy uczniowie. Wszyscy mogli się przyłączyć do wspólnego śpiewania patriotycznych pieśni.

Również w poprzednich dniach w szkole odbywały się wydarzenia związane ze świętem. Wczoraj, podczas kiermaszu ciast, zaprezentowane zostały torty, których dekoracje nawiązywały do Święta Niepodległości.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama