W budynku kamiennogórskiego starostwa odbyła się dzisiaj (czwartek, 26 września) konferencja "(Nie) Niepełnosprawni". Spotkanie był częścią projektu realizowanego przez fundację Razem z Wałbrzycha i Powiatowy Ośrodek Wsparcia Środowiskowy Dom Samopomocy.
W konferencji uczestniczyli głównie samorządowcy i przedstawiciele samorządowych jednostek. Na sali pojawiło się tylko dwóch przedsiębiorców zainteresowanych zatrudnianiem niepełnosprawnych.
Zebrani zapoznani zostali m.in. z zasadami zatrudniania osób niepełnosprawnych.
Więcej o projekcie: Wsparcie dla niepełnosprawnych
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze