Reklama

O lnie i ziołach

Dzisiaj (piątek, 10 sierpnia) w szkole w Chełmsku Śląskim odbyła się konferencja "Len i rośliny zielarskie, zdrowie, natura i piękno". Spotkanie rozpoczęło XI Jarmark Tkaczy Śląskich.

 

Konferencja zorganizowana została we współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym z Wrocławia, który realizuje projekt "Dolny Śląsk - Zielona Dolina - żywność i zdrowie". Wykłady wygłoszone w chełmskiej szkole dotyczyły lnu i ziół, ich wykorzystania m.in. w żywieniu i leczeniu. Wśród słuchaczy byli m.in. uczestnicy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Konferencja rozpoczęła tegoroczny Jarmark Tkaczy Śląskich.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama