Reklama

O krok od awansu

Dzisiaj (poniedziałek, 5 lutego) na kamiennogórskim basenie odbyły się strefowe zawody drużynowe w pływaniu. Rywalizowali uczniowie i uczennice szkół podstawowych.

 

Do wyniku szkoły wliczane były osiągnięcia sztafety 8x25 metrów stylem dowolnym oraz wyniki z rywalizacji indywidualnej. Dwie najlepsze drużyny awansowały do zawodów wojewódzkich.

Do rywalizacji chłopców przystąpiło siedem ekip, dziewcząt sześć. Powiat kamiennogórski reprezentowały dwie szkoły podstawowe z Kamiennej Góry.

W rywalizacji dziewcząt wygrała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 11 z Jeleniej Góry (163 punkty). Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 3 z Bogatyni (138), trzecie Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry (137), czwarte Szkoła Podstawowa nr 1 z Kamiennej Góry (124). Dalsze miejsca wywalczyły Prywatna Szkoła Podstawowa Oxpress z Bolesławca (107) i Szkoła Podstawowa nr 5 ze Zgorzelca (24).

Reklama

W rywalizacji chłopców wygrała Prywatna Szkoła Podstawowa Oxpress z Bolesławca (148), drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 3 z Bogatyni (136), trzecie Szkoły Podstawowej nr 11 z Jeleniej Góry (132), czwarte Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry (128), piąte Szkoła Podstawowa nr 4 z Bolesławca (119), szóste Szkoła Podstawowa nr 1 z Kamiennej Góry (117), siódme Szkoła Podstawowa nr 5 ze Zgorzelca (20).

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama