W najbliższą sobotę (29 września), podczas Jarmarku Staroci na kamiennogórskim rynku, będzie można ponownie obejrzeć wystawę powiększonych zdjęć Kościoła Łaski w Kamiennej Górze.
Wystawa Józefa Chęcia prezentowana była podczas festynu przy kościele pw. Matki Bożej Różańcowej. Z powodu złej pogody nie wszyscy mogli ją dokładnie obejrzeć. W sobotę zdjęcia zaprezentowane zostaną kolejny raz. Wystawę będzie można oglądać w godzinach 10:00-14:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze