W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamiennej Górze ruszył projekt “i[NK]luzja obrazu - Biblioteczny Klub Fotografii w Kamiennej Górze”. Zajęcia potrwają prawie cztery miesiące.
Na pierwsze zajęcia przyszli głównie uczestnicy Bibliotecznego Klubu Fotografii. Pojawiło się też kilka nowych osób. Cały projekt związany będzie z fotografią. Odbędą się warsztaty fotografii analogowej. Przewidziano również spotkania, wykłady prowadzone przez osoby związane ze sztuką fotografii.
Pomysłodawcami i realizatorami projektu są Marcelina Halaś i Tadeusz Ferenc.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze