Kamiennogórscy policjanci spotkali się dzisiaj (piątek, 5 kwietnia) z uczniami starszych klas Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry.
Podczas spotkania funkcjonariusze przypominali o zasadach pozwalających na zachowanie bezpieczeństwa zarówno w świecie realnym, jak i wirtualnym. Mowa była również o przemocy i cyberprzemocy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze