Reklama

O bezpieczeństwie

Dzisiaj (poniedziałek, 4 marca) z uczniami klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze spotkali się policjanci.

 

Spotkanie zorganizowane zostało w ramach ogólnopolskiej akcji ?Kręci mnie bezpieczeństwo... przez cały rok?. Funkcjonariusze przedstawili swoje zadania oraz pracę poszczególnych wydziałów. Podczas wystąpienia policjanci mówili o odpowiedzialności nieletnich, przemocy zarówno w świecie realnym, jak i wirtualnym. Funkcjonariusze informowali o możliwości ograniczenia negatywnych zachowań m.in. agresji i przestępczości. Z uwagi na wiek słuchaczy poruszane były również kwestie podejmowania decyzji i odpowiedzialności za nie.

Reklama

 

fot. użyczone

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama