Dzisiaj (poniedziałek, 4 marca) z uczniami klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze spotkali się policjanci.
Spotkanie zorganizowane zostało w ramach ogólnopolskiej akcji ?Kręci mnie bezpieczeństwo... przez cały rok?. Funkcjonariusze przedstawili swoje zadania oraz pracę poszczególnych wydziałów. Podczas wystąpienia policjanci mówili o odpowiedzialności nieletnich, przemocy zarówno w świecie realnym, jak i wirtualnym. Funkcjonariusze informowali o możliwości ograniczenia negatywnych zachowań m.in. agresji i przestępczości. Z uwagi na wiek słuchaczy poruszane były również kwestie podejmowania decyzji i odpowiedzialności za nie.
fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze