Reklama

O bezpieczeństwie

Policjanci kontynuują cykl spotkań z uczniami szkół podstawowych. W minionym tygodniu byli w Marciszowie i Krzeszowie.

 

W szkole w Marciszowie z uczniami klas I-III spotkał się dzielnicowy. Przypomniał z jakimi zagrożeniami mogą spotkać się dzieci każdego dnia i jak ich unikać. Omówione zostało zachowanie w przypadku kontaktu z osobą obcą. Nie mogło zabraknąć informacji o numerach alarmowych i bezpiecznym zachowaniu na drodze, w tym noszeniu elementów odblaskowych.

W Krzeszowie z funkcjonariuszką z Kamiennej Góry spotkali się siódmoklasiści. Poznali zasady odpowiedzialności karnej nieletnich m.in. za przestępstwa w internecie, przemoc fizyczną i psychiczną.

Reklama

fot. policja Kamienna Góra

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama