Dzisiaj (sobota, 28 lipca) w parku Watra w Lubawce odbył się festyn policyjny.
Przedstawiciele Centrum Popularyzacji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego z Wrocławia przypominali dzieciom i dorosłym zasady bezpiecznego zachowania nie tylko podczas wakacji. W lubawskim parku powstała m.in. makieta skrzyżowania.

Chętni mogli wsiąść do policyjnego radiowozu i włączyć sygnalizację świetlną i dźwiękową.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze