Piłkarski Orzeł Lubawka ma nowy zarząd.
Prezesem został Łukasz Wincza. Dwóch wiceprezesów to Jan Szymiczek i Zdzisław Gierałt. Sekretarzem jest Krzysztof Maszczak, a skarbnikiem Paweł Przygoński. Członkami zarządu zostali: Jan Pajdzik, Tomasz Pająk, Ireneusz Kordziński, Marian Baliński, Tomasz Matusik, Andrzej Świątek, Zbigniew Królak.
Pierwszą decyzją nowego prezesa są wspólne treningi wszystkich klubowych bramkarzy. Ich trenerem został Zbigniew Szostek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze