Nad kamiennogórskim zalewem rozpoczęły się prace budowlane na placu po Wodniku.
Jak informuje Zenon Król, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Fizycznej, plac zostaw wydzierżawiony firmie, która ma na nim postawić nowego Wodnika i prowadzić działalność gastronomiczną. Dzierżawa ma trwać 10 lat, koszty budowy i utrzymania obiektu ponosi inwestor.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze