W zbliżającym się piłkarskim sezonie Olimpię Kamienna Góra poprowadzi nowy trener. Olimpia zagra w Pucharze Polski już w pierwszy weekend sierpnia, tydzień później ruszą rozgrywki klasy A.
Nowym trenerem Olimpii został Łukasz Bieńkowski. To wychowanek tego klubu. Grał również w Piaście Nowa Ruda oraz klubach w Austrii. W tym sezonie ma być zarówno trenerem, jak i zawodnikiem Olimpii.
Pierwszy oficjalny trening zespołu zaplanowany jest na 18 lipca o godzinie 18, na stadionie przy ul. Słowackiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze