Reklama

Nowy radny

Znamy już wyniki wyborów uzupełniających do rady gminy Marciszów. Dzisiaj (niedziela, 13 czerwca) głosowanie odbyło się w Świdniku.

Wybory musiały się odbyć gdy z mandatu zrezygnował dotychczasowy radny. Termin, z powodu epidemii koronawirusa był kilka razy zmieniany. O mandat radnego walczyły dwie osoby Stanisław Napierała, sołtys Świdnika oraz Stefan Zawierucha, były wójt gminy Marciszów.

Głosowanie zakończyło się o godzinie 21. Po podliczeniu oddanych głosów okazało się, że różnica między kandydatami to tylko 5 głosów. Na Stanisława Napierałę zagłosowało 59 osób, na Stefana Zawieruchę 64 osoby. Wybory wygrał S. Zawierucha.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama