Reklama

Nowy radny

Podczas dzisiejszej (piątek, 25 czerwca) sesji rady gminy Marciszów ślubowanie złożył nowy radny.

Aktualizacja 12:29

W nietypowy sposób nowego radnego przywitał wójt Wiesław Cepielik. Po złożeniu sprawozdania ze swojej pracy od poprzedniej sesji, oświadczył, że powinien złożyć nowemu radnemu gratulacje, ale tego nie zrobi. - Nie pogratuluję temu panu. - powiedział wójt i podał cztery powody: nie darzy go szacunkiem, utracił do niego zaufanie, czuje wstyd, że byli przyjaciółmi oraz jest zażenowany, że zasiada w radzie. Wójt zwrócił honor osobom, które ostrzegały go przed kontaktami ze Stefanem Zawieruchą. Wójt oświadczył, że na tym kończy udział w obradach, na pytania radnych będą odpowiadać skarnik i sekretarz, ewentualnie wójt po sesji.

Stefan Zwierucha zapowiedział, że można po nim spodziewać się konkretnej merytorycznej pracy i wykorzystania wiedzy, doświadczenia i wykształcenia dla dobra gminy.

Reklama

Oryginalna informacja
W Świdniku odbyły się wybory uzupełniające do rady gminy. Dotychczasowy radny zrezygnował bowiem z pełnionej funkcji. Mieszkańcy wybrali na radnego Stefana Zawieruchę, byłego wójta.

Na początku dzisiejszej sesji Stefan Zawierucha otrzymał zaświadczenie o wyborze oraz złożył ślubowanie. Jest więc już pełnoprawnym radnym.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama