Reklama

Nowy pociąg

Urząd Marszałkowski informuje o wznowieniu kolejowego połączenie Świdnica-Wrocław. Na tym odcinku obowiązywać będą promocyjne ceny biletów.


Połączenie Świdnica-Wrocław-Świdnica obsługiwać będą Koleje Dolnośląskie. Pociąg wróci na tę trasę 15 grudnia, po 13 latach przerwy. Pierwszego dnia wszyscy podróżni jeździć będą  mogli za darmo. Później obowiązywać będzie promocyjna cena 5 zł, bilet miesięczny kosztować będzie 180 zł. Według przedstawicieli Urzędu to mniej niż bilet normalnych w busach kursujących na tej trasie. W pociągu obowiązywać będą ustawowe zniżki, m.in. dla uczniów i studentów.

Promocje cenowe są skierowane do pasażerów, którzy rozpoczynają podróż na stacji Świdnica, a bilety promocyjne dostępne będą wyłącznie u konduktorów w pociągach Kolei Dolnośląskich.

Za 8 złotych będzie można podróżować w obie strony na trasie Świdnica-Wrocław-Świdnica ? dzięki specjalnym biletom o przedłużonym czasie ważności do 6 dni. Tylko złotówkę będzie natomiast kosztował przewóz roweru i bagażu.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama