Urząd Marszałkowski informuje o wznowieniu kolejowego połączenie Świdnica-Wrocław. Na tym odcinku obowiązywać będą promocyjne ceny biletów.
Połączenie Świdnica-Wrocław-Świdnica obsługiwać będą Koleje Dolnośląskie. Pociąg wróci na tę trasę 15 grudnia, po 13 latach przerwy. Pierwszego dnia wszyscy podróżni jeździć będą mogli za darmo. Później obowiązywać będzie promocyjna cena 5 zł, bilet miesięczny kosztować będzie 180 zł. Według przedstawicieli Urzędu to mniej niż bilet normalnych w busach kursujących na tej trasie. W pociągu obowiązywać będą ustawowe zniżki, m.in. dla uczniów i studentów.
Promocje cenowe są skierowane do pasażerów, którzy rozpoczynają podróż na stacji Świdnica, a bilety promocyjne dostępne będą wyłącznie u konduktorów w pociągach Kolei Dolnośląskich.
Za 8 złotych będzie można podróżować w obie strony na trasie Świdnica-Wrocław-Świdnica ? dzięki specjalnym biletom o przedłużonym czasie ważności do 6 dni. Tylko złotówkę będzie natomiast kosztował przewóz roweru i bagażu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze