Uroczyste podpisanie umowy partnerskiej o współpracy między samorządami miasta Kamienna Góra a miastem Szczerzec na Ukrainie odbyło się wczoraj (piątek, 8 czerwca) w kamiennogórskim ratuszu.
Dokument podpisali burmistrz Krzysztof Światek i przewodniczący selyszcznej rady Szczerca - Oleh Vasylyshyn.
Obecni na uroczystości byli przedstawiciele miast partnerskich Kamiennej Góry oraz Iwona Krawczyk. Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego zadeklarowała wsparcie i pomoc w zacieśnianiu tej współpracy, która ma przede wszystkim zintegrować społeczności lokalne obu miast.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze