Reklama

Nowy dach

Starosta Ewa Kocemba obejrzała dzisiaj (środa, 6 sierpnia) postęp prac przy remoncie budynku Zespołu Szkół Specjalnych.



Prace rozpoczęły się 30 czerwca. Za ponad 250 tys. zł naprawiana i wzmacniana jest konstrukcja dachu. Trwa wymiana poszycia. Dyrektor ZSS zapewnia, że prace zakończą się przed końcem wakacji i od 1 września szkoła będzie normalnie pracować.

Remont finansowany jest w całości z budżetu starostwa. Trwają przygotowania do kolejnych prac na budynkach oświatowych. Budynek ZSS wymaga termomodernizacji, wymiany okien i drzwi. Wymienić należy również instalacje centralnego ogrzewania. Termomodernizacji wymagają również inne budynki oświatowe podległe starostwu. Prace będą możliwe po uzyskaniu dofinansowania.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama