Starosta Ewa Kocemba obejrzała dzisiaj (środa, 6 sierpnia) postęp prac przy remoncie budynku Zespołu Szkół Specjalnych.
Prace rozpoczęły się 30 czerwca. Za ponad 250 tys. zł naprawiana i wzmacniana jest konstrukcja dachu. Trwa wymiana poszycia. Dyrektor ZSS zapewnia, że prace zakończą się przed końcem wakacji i od 1 września szkoła będzie normalnie pracować.
Remont finansowany jest w całości z budżetu starostwa. Trwają przygotowania do kolejnych prac na budynkach oświatowych. Budynek ZSS wymaga termomodernizacji, wymiany okien i drzwi. Wymienić należy również instalacje centralnego ogrzewania. Termomodernizacji wymagają również inne budynki oświatowe podległe starostwu. Prace będą możliwe po uzyskaniu dofinansowania.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze