Adam Górecki, wójt gminy Czarny Bór, zaprasza na Koncert Noworoczny.
Impreza rozpocznie się w piątek (31 stycznia) o godzinie 17.00 w auli Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnym Borze.
Wystąpi Orkiestra Dęta Zakładów Górniczych "Rudna" z Polkowic, która obchodzi w tym roku 40-lecie działalności.
Wstęp na koncert będzie bezpłatny.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze