Dzisiaj (wtorek, 23 stycznia) w hotelu Lubavia w Lubawce odbyło się noworoczne spotkanie władz gminy z przedsiębiorcami.
W spotkaniu uczestniczyło ponad 20 przedsiębiorców. Mogli zapoznać się z ofertą Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Burmistrz Ewa Kocemba zachęcała zgromadzonych do współpracy i przedstawiła plany.
Przedstawicieli redakcji portalu nie było wśród zaproszonych gości.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze