Dzisiaj (piątek, 23 stycznia) w kamiennogórskim ratuszu odbyło się spotkanie noworoczne.
Burmistrz Krzysztof Świątek zaprosił do sali witrażowej przedstawicieli organizacji samorządowych, przedsiębiorców, grup społecznych oraz samorządowców i parlamentarzystów. Z zaproszenie skorzystało kilkadziesiąt osób wśród nich posłowie Marzena Machałek i Ryszard Zbrzyzny.
Składając życzenia na nadchodzący rok K. Świątek stwierdził, że będzie to wyjątkowy okres ? koniec rozliczania poprzednich środków unijnych i początek korzystania z nowej transzy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze