Radni Lubawki są pierwszymi w powiecie kamiennogórskim, którzy nie będą posługiwać się papierowymi wersjami projektów uchwał, informacji, itp. Właśnie odebrali służbowe tablety.
Każdy z radnych na swoją skrzynkę mailową otrzymywać będzie komplet materiałów, które do tej pory dostarczane były w formie papierowej. Służbowe maile będzie mógł odczytać na otrzymanym tablecie. W ten sposób ograniczone zostanie zużycie papieru w biurze rady.
Tablety nie są własnością radnych, po zakończonej kadencji urządzenia wrócą do urzędu. Po wyborach będą mogli korzystać z nich nowi radni.
Jutro pierwsza sesja, na której radni będą korzystać z nowych urządzeń.
Rada Lubawki jest pierwszą w powiecie kamiennogórskim, która zdecydowała się na taką zmianę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze