Podczas dzisiejszej (środa, 28 sierpnia) sesji rady gminy wójt przedstawił radnym nowe dyrektorki gminny szkół.
Konkursy na dyrektorów odbyły się w maju. Dotyczyły szkół w Pisarzowicach i Ptaszkowie. W obu zgłoszona została jedna oferta.
Dyrektorem Zespołu Szkół w Pisarzowicach została Katarzyna Nawój, do tej pory pełniąca obowiązki dyrektora.
W Ptaszkowie, po 20 latach kierowania placówką do konkursu nie zgłosiła się Aldona Szopa. Dzisiaj odebrała od wójta podziękowania za wieloletnie kierowanie placówką. Dyrektorem szkoły została Alicja Knopik, do tej pory nauczycielka w tej placówce.
Radnym przedstawiony został również Emil Korejwo, od 1 sierpnia dyrektor Inkubatora Przedsiębiorczości w Czadrowie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze