Reklama

Nowi dyrektorzy

Podczas dzisiejszej (środa, 28 sierpnia) sesji rady gminy wójt przedstawił radnym nowe dyrektorki gminny szkół.

 

Konkursy na dyrektorów odbyły się w maju. Dotyczyły szkół w Pisarzowicach i Ptaszkowie. W obu zgłoszona została jedna oferta.

Dyrektorem Zespołu Szkół w Pisarzowicach została Katarzyna Nawój, do tej pory pełniąca obowiązki dyrektora.

W Ptaszkowie, po 20 latach kierowania placówką do konkursu nie zgłosiła się Aldona Szopa. Dzisiaj odebrała od wójta podziękowania za wieloletnie kierowanie placówką. Dyrektorem szkoły została Alicja Knopik, do tej pory nauczycielka w tej placówce.

Radnym przedstawiony został również Emil Korejwo, od 1 sierpnia dyrektor Inkubatora Przedsiębiorczości w Czadrowie.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama