Przy drodze z Chełmska Śląskiego do Uniemyśla pojawiły się nowe znaki. Wydrukowane piktogramy prawdopodobnie ostrzegają kierowców przed dziurami.
Nie wiadomo kto wywiesił oznakowanie. Kartki wywieszone zostały na najbardziej zniszczonym odcinku drogi, kilkaset metrów za Chełmskiem. Wśród znaków znalazła się również uśmiechnięta buźka, wywieszona tuż za dziurami.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze