Na terenie Lubawki montowane są nowe słupy ogłoszeniowe. Dzisiaj stanęły m.in. na skrzyżowaniu ul. Szymrychowskiej i Wojska Polskiego oraz przy byłym kinie.
Na Lubawki dotarły już i zastały zamontowane cztery nowe słupy. Plastikowe konstrukcje ustawiane są zamiast starych słupów.
Docelowo na terenie miasta i gminy Lubawka stanąć ma 7 słupów.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze