Kwietniki się nie sprawdziły, teraz pora na słupki. To zła wiadomość dla kierowców, którzy parkowali w niedozwolonym miejscu.
W centrum Kamiennej Góry parkować można tylko w wyznaczonych miejscach. Nie wszyscy kierowcy stosują się do tych zasad. Ustawiane w takich miejscach kwietniki nie sprawdziły się. Dzisiaj na wylocie z rynku w ulicę Mickiewicza oraz wzdłuż tej ulicy zamontowane zostały słupki utrudniające parkowanie.
Wkrótce przekonamy się, czy takie rozwiązanie się sprawdzi?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze