Na terenie powiatu kamiennogórskiego ustawiony został kolejny pojemnik na plastikowe zakrętki. Podobnie jak poprzednie, ma kształt serca.
Pojemnik ustawiony został w Przedwojowie, na skrzyżowaniu dróg prowadzących przez wieś, w pobliżu kościoła.
Tego typu pojemniki mają ułatwić zbieranie plastikowych nakrętek, które następnie są sprzedawane, a dochód przeznaczany np. na leczenie lub rehabilitację mieszkańców powiatu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze