Dwa nowe radiowozy odebrali dzisiaj kamiennogórscy policjanci.
Kamiennogórscy mundurowi otrzymali oznakowanego busa przystosowanego do przewozu osób zatrzymanych oraz nieoznakowany samochód osobowy.
Zakup był możliwy dzięki wsparciu wszystkich samorządów z terenu powiatu kamiennogórskiego. Połowę ceny pokrył budżet policji, połowę samorządy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze