Reklama

Zbiórka aluminiowych puszek w powiecie kamiennogórskim - nowa inicjatywa dla dzieci

Zmieniły się przepisy, ale nie zmieniło się serce mieszkańców powiatu kamiennogórskiego. Dzisiaj ruszyła zbiórka aluminiowych puszek.

Na ulicy Broniewskiego, przed kamiennogórskim starostwem, stoi pojemnik w kształcie serca. Do niedawna można było do niego wrzucić plastikowe nakrętki. Surowiec był sprzedawany, zebrane pieniądze trafiały na potrzeby dzieci z powiatu. Zmieniły się przepisy i nie można już sprzedawać samych nakrętek. Pomysłodawcy zbiórki nie poddali się i wymyślili nową akcję.

Serduszko zostało zmodernizowane, teraz można do niego wrzucać zgniosione, aluminiowe puszki po napojach. Surowiec będzie sprzedawany, a pieniądze znowu trafią do dzieci.

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Magdalena Przychocka Aktualizacja: 02/03/2024 12:28
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama