Zmieniły się przepisy, ale nie zmieniło się serce mieszkańców powiatu kamiennogórskiego. Dzisiaj ruszyła zbiórka aluminiowych puszek.
Na ulicy Broniewskiego, przed kamiennogórskim starostwem, stoi pojemnik w kształcie serca. Do niedawna można było do niego wrzucić plastikowe nakrętki. Surowiec był sprzedawany, zebrane pieniądze trafiały na potrzeby dzieci z powiatu. Zmieniły się przepisy i nie można już sprzedawać samych nakrętek. Pomysłodawcy zbiórki nie poddali się i wymyślili nową akcję.
Serduszko zostało zmodernizowane, teraz można do niego wrzucać zgniosione, aluminiowe puszki po napojach. Surowiec będzie sprzedawany, a pieniądze znowu trafią do dzieci.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze