Na ul. Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze malowane jest nowe przejście dla pieszych. Ruch odbywa się połową jezdni.
Nowe przejście malowane jest w miejscu, w którym kilka tygodni temu zamontowano wysepki. To odcinek ul. Wałbrzyskiej między stacja paliw a wjazdem na teren straży pożarnej. W tym miejscu powstał zjazd na działkę, na której prawdopodobnie powstanie centrum handlowe.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze