Zakończyły się prace prowadzone w ostatnim czasie przez kamiennogórski urząd miasta związane z pełniejszym zagospodarowaniem przestrzeni publicznej, a polegające na wymianie zniszczonych oraz ustawieniu nowych obiektów małej architektury ? ławek miejskich i koszy ulicznych w miejscach wskazanych przez mieszkańców.
W sumie na ulicach i placach Kamiennej Góry pojawiło się 27 nowych ławek i 16 koszy. Trafiły one do parku Langhansa, na ul. Przemysłową, Mostową, plac zabaw na osiedlu Antonówka oraz do centrum miasta.
Zadanie sfinansowane zostało z budżetu miasta. Jego koszt to 20 tys. zł.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze