W Przedwojowie powstaje nowe boisko. Będą na nim grać głównie najmłodsi piłkarze Czarnych Przedwojów.
Boisko powstaje tuż przy istniejącej płycie. Część prac wykonanych zostanie dzięki dotacji z Urzędu Marszałkowskiego. Klub pozyskał z tego źródła 10 tys. zł, z własnych środków doda 5 tys. zł. W Przedwojowie powstanie nowa płyta o wymiarach 45x27 metrów. Zarząd klubu nie kryje, że za przyznaniem Czarnych dotacji lobbowała radna wojewódzka Iwona Krawczyk.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze