Wczoraj odbyły się wybory uzupełniające do rady gminy Marciszów. Głosowała część mieszkańców Sędzisławia. Wybory trzeba było ogłosić po rezygnacji z mandatu dotychczasowej radnej.
Uprawnionych do głosowania było 231 osób. Udział w głosowaniu wzięły 94 osoby. Wszystkie głosy były ważne. Na kandydata KWW Nasz Sędzisław Waldemara Mariusza Gurgula zagłosowały 34 osoby. Kandydatka KWW Wspólnie dla Sędzisławia Katarzyna Marcelina Czapla uzyskała 60 głosów i to ona została radna gminy Marciszów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze