Reklama

Nowa kapliczka

Stowarzyszenie Optymistów Krzeszowskich informuje, że zakończono realizację projektu ?Kapliczka słupowa Św. Anny? w Krzeszowie na posesji Sióstr Elżbietanek.

 

Odtworzona od podstaw kapliczka stanowi część drogi procesyjnej ?Pięciu radości Św. Anny? prowadzącej z Sanktuarium Krzeszowskiego do Kościółka na Górę Św. Anny.

Realizacja projektu była możliwa dzięki grantowi otrzymanemu z Lokalnej Grupy Działania ?Kwiat Lnu? w Lubawce w kwocie 19.796 zł., w ramach której wykonano prace odtworzeniowo -budowlane oraz tablice informacyjne.

Ze względu na aktualną sytuację pandemiczną COVID-19 uroczyste poświęcenie odbędzie się w terminie uzgodnionym z władzami kościelnymi Krzeszowskiego Sanktuarium.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama