Pracownicy kamiennogórskiego Projektu Arado w tym sezonie stworzyli nową formułę oprowadzania po obiekcie. Do tej pory w podziemiach brakowało Polskich żołnierzy. Teraz to się zmieniło.
Do tej pory po podziemiach oprowadzali więźniowie. Na korytarza spotkać można było żołnierzy niemieckich, rosyjskich i amerykańskich. W nowej formule pojawia się bohaterski członek Cichociemnych.
Na zwiedzających czeka też nowe zadanie i szkolenie na rekruta Cichociemnych.
Galeria zdjęć na http://fottad.com/
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze