Kamiennogórski Sanepid poinformował o wprowadzeniu nowej formy płatności za realizowane usługi.
Od dzisiaj wszystkie płatności realizować można kartami płatniczymi, w tym zbliżeniowo. W Stacji zainstalowany został bowiem terminal płatniczy. W ten sam sposób realizowane mogą być płatności wynikające z wydanych przez Sanepid decyzji.
Płatności kartą możliwe są wyłącznie w orzypadku usług realizowanych przez kamiennogórską stację.
Nadal można regulować należności przelewami na konto. Nie ma możliwości dokonywania wpłat gotówkowych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze