Na kamiennogórskim rynku ustawiona została nowa "fontanna". O dającym ochłodę źródle wody pomyśleli miejscy urzędnicy i strażacy.
Na stojaku, na płycie rynku kamiennogórscy strażacy ustawili prądownicę mgłową. Instalacja ma działać po kilka godzin dziennie przez cały weekend. Funkcjonowanie "fontanny" przez kolejne dni zależeć będzie od pogody.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze