Młodzież z Zespołu Szkół w Lubawce poznała nową dyscyplinę sportu. Od czeskich rówieśników Polacy uczyli się T-ball.
Szkoła w Lubawce razem z placówką w Zaclerzu realizuje projekt "Rozgrywki sportowe na pograniczu polsko ? czeskim". W jego ramach uczniowie poznają dyscypliny sportów uprawiane przez rówieśników po drugiej stronie granicy. Wczoraj (środa, 9 kwietnia) młodzież z Polski pojechała do Zaclerza. Wspólnie z opiekunami, Adamem Kopciem i Damianem Rudzkim, poznali T-ball. Gra ta ma swoje korzenie w baseballu i jest wstępem do rozwijania umiejętności tego sportu połączonym z zabawą.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze