Pracownicy kamiennogórskiej pływalni pod choinką znaleźli duży prezent. Już wkrótce korzystać będą mogli z niego wszyscy chętni.
Okazało się, że pisanie listów do Mikołaja może być skuteczne. Czasem trzeba jednak na spełnienie próśb dużej poczekać. Tak stało się w tym przypadku. W rolę Mikołaja wcielił się burmistrz. Na basenie zamontowana został wanna spa dla 10 osób. Urządzenie jest już podłączone, trwają próby. Wkrótce będą z niego mogli skorzystać wszyscy chętni.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze