Reklama

Norwedzy w ogólniaku

Dziesięcioro uczniów i dwóch opiekunów ze szkoły w norweskim Bergen gości w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze. To część międzynarodowego projektu.

 

Od 2017 roku Liceum Ogólnokształcące w Kamiennej Górze wspólnie ze szkołami we Włoszech i Norwegii realizuje projekt finansowany w ramach programu Erasmus+. Uczniowie i nauczyciele poszczególnych szkół spotykają się i wspólnie przyrodę kolejnych regionów. Elementem łączącym trzy obszary jest bowiem środowisko.

Podczas pięciodniowej wizyty Norwedzy wezmą udział w cyklu zajęć zorganizowanym w ?ogólniaku? oraz w Karkonoskim Parku Narodowym. To właśnie ten obszar, jako pozostałość po lodowcach, łączy region z Norwegią.

Reklama

Projekt realizowany będzie do 2019 roku.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama