Dzisiaj (środa, 25 czerwca) w szkole w Chełmsku Śląskim młodzież zatańczyła poloneza. Taniec prezentowany wieczorem, w nastrojowym oświetleniu to tradycja szkoły.
Na parkiecie szkolnej sali gimnastycznej zaprezentowali się głównie uczniowie klas trzecich. Zatańczyli niepowtarzalny układ przygotowany pod kierunkiem Damiana Skorupińskiego.
Od kilku lat młodzież z chełmskiego gimnazjum żegna szkołę polonezem tańczonym po zmierzchu w odświętnie udekorowanej i oświetlonej sali.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze